New Step by Step Map For مدیر سئو


وظایف مدیر سئو موفقکسب و کار شما هم اگر در این رابطه موفق عمل کند، قادر است که به تمامی خواسته های خود برسد. تیم سئو و بهینه سازی سایت شما باید همیشه اطلاعات بروزی داشته باشد که از جمله روش ها و شیوه هایی که می توان برای این موضوع در نظر گرفت، آموزش آن ها توسط خود مدیر سئو است. به گفته آقا میلاد عزیز آنها برای تصاحب سهم بیشتر بازار، دائماً در دیجی کالا روی کیوردهای مختلف کار می کنند و زمان زیادی را صرف شناخت کلمات کلیدی، هستوریکال دیتا، لینک‌ سازی، کارایی ابزارهای سئو و… می کنند تا بتوانند کار خودشان را بهبود دهند. این سئوکار برتر ایران علاوه بر اینکه مجهز به دانش سئو می باشد، توانسته است با مطالعه و کسب تجربه در حوزه دیتا ساینس هم اطلاعات خوبی کسب کند. یک وب سایت تازه تاسیس بدون ثبت و قابلیت دسترسی از طریق موتورهای جستجو تقریباً هیچ کاربردی ندارد.


در مرحله اول یک مدیر سئو باید بتواند کار تیمی انجام داده و با بقیه اعضای تیم هماهنگ شود. در درجه دوم هم باید توانایی مدیریت تیم به معنی حل تعارضات، تقسیم وظایف، تشویق کردن و… را داشته باشد. در عین حال ممکن است بخشی از نیروهای سئوی سایت شما به شکل دورکار یا حتی فریلنسری فعالیت کنند.


البته برای استخدام اصولا مدیر سئو صرفا در جلسه مصاحبه حضور پیدا میکند و مواردی مثل انتشار آگهی استخدام، پیدا کردن نیرو و… ربطی به او ندارد. اما اگر مشکل بزرگ، جدید و ناشناخته باشد، تیم به سراغ مدیر سئو رفته و از او میخواهند در مورد نحوه رفع کردنش نظر تخصصی بدهد. مثلا اینکه چطور تعداد 200 مقاله یا تگ بی ارزش به وجود آمده در سایت را حذف کنیم که به سئوی سایت آسیبی نرسد. اگر قبلا سابقه همکاری با یک تیم سئو را داشته باشید، میدانید که اصولا حین کار تیم با مشکلات بسیار زیادی روبرو میشود. نکته مهم اینجاست که بعضی از این مشکلات بسیار گمراه کننده هستند و برای رفع آنها، نیاز به وجود تخصص و تجربه بالایی است.


هدف سایت ایران فاندر از نگارش مقاله نفر اول سئو ایران این بود که سئوکار برتر کشور را به مخاطبان خود معرفی کند، متخصصان سئویی که جزو مشهورترین و بهترین فعالان و تلاشگران این حوزه هستند. ما در بیوگرافی این عزیزان سعی کرده ایم تا حدالامکان لینک دسترسی به شبکه های اجتماعی و وبسایت های شخصی آنها را نیز حضورتان معرفی کنیم تا اگر خواستید درباره شان اطلاعات بیشتری کسب کنید، به راحتی بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. امیر قمصری یک خودساخته به تمام معنا، یکی از نوابغ ایران در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مشاور بیزینس چندین کسب و کار بزرگ اروپایی و ایرانی است. ایشان برای اولین در سن ۱۶ سالگی و در سال ۱۳۸۲ وارد حوزه وب شدند و کار خودشان را با بحث امنیت وب سایت های اینترنتی شروع کردند. امیر با توجه به علاقه و شور وجوانی توانست اطلاعات خودش را در این زمینه افزایش دهد.


خب اینجا وظیفه مدیر سئو است که این مسئله را سازماندهی کرده و مشخص کند هر نیرو قرار است به چه طریق مهارت های لازم را آموزش ببیند. ممکن است مدیر سئو برای یادگیری نیروها اقدام به استفاده از دوره های آموزشی کند یا ممکن است نیروها را برای کسب تجربه به شکل کارآموزی در کنار دیگر متخصصان تیم قرار بدهد. برای راه اندازی کسب و کارهای بزرگ نیاز به شخصی به نام مدیر سئو یا SEO Manager دارید. این مدیر سئو است که چگونگی انجام استراتژی ها، مدیریت کردن تیم محتوا و … را برعهده دارد. تمام این موارد معرفی کننده مدیر سئو است، اما وظایف آن به این موارد ختم نمی شود و وظایف و مهارت های آن بسیار گسترده است.


هدف از سئو آورد بیشترین کاربر به سایت و گرفتن بهترین نتیجه است و تحلیل کمک بسیار بزرگی در این زمینه است. تحلیل عددی بازدید سایت، دلایل کم شدن یا زیاد شدن بازدید، تحلیل رفتار کاربر هنگام حضور در سایت، تحلیل استراتژی رقبا، تحلیل روانشاناسانه کاربران در شرایط مختلف و مواردی از این دست از جمله مواردی هستند که استاد سئو باید به آن مسلط باشد و آن را آموزش دهد. جایگاه شغلی مدیر سئو، عملا در میان جایگاه های شغلی که در دنیای سئو و همینطور محتوا وجود دارد، بیشترین درآمد و البته شاید بتوانم بگویم اهمیت را دارد!


بله هر ماه به صورت مکتوب تمامی کارهایی که برای سئو روی سایت شما انجام شده به صورت کلی یک گزارش به شما خواهیم داد. ارجاع به سايت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *